ZESPÓŁ SZKÓŁ W NOWEJ SŁUPI. PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. BŁ. KS. BRONISŁAWA MARKIEWICZA W NOWEJ SŁUPI.

Logowanie
DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH TERMINY ZEBRAŃ Z RODZICAMI UCZNIÓW PUNKT KONSULTACYJNY - dużury psychologa Wykaz podręczników 2015/2016 Harmonogram dowozów uczniów na zajęcia (obowiązujący od 5.10.2015 r.) Konkursy czytelnicze Warunki ubezpieczenia NNW ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW Godziny pracy pedagoga szkolnego

PUNKT KONSULTACYJNY - dużury psychologa

Informujemy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bodzentynie wznowiła w roku szkolnym 2015/2016, prowadzenie  punktu konsultacyjnego na terenie naszej szkoły.

Termin najbliższych konsultacji:

14 grudnia 2015 r.

Dyżury w punkcie konsultacyjnym pełnić będzie psycholog p. Paulina Studniarska.

Zainteresowanych uzyskaniem indywidualnej porady prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym

Informujemy również, o możliwości uzyskania porady psychologicznej w punkcie konsultacyjnym w Ośrodku Zdrowia w Nowej Słupi  (terminarz spotkań dostępny m.in. u pedagoga szkolnego).