ZESPÓŁ SZKÓŁ W NOWEJ SŁUPI. PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. BŁ. KS. BRONISŁAWA MARKIEWICZA W NOWEJ SŁUPI.

Logowanie
DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH TERMINY ZEBRAŃ Z RODZICAMI UCZNIÓW PUNKT KONSULTACYJNY - dużury psychologa Wykaz podręczników 2015/2016 Harmonogram dowozów uczniów na zajęcia (obowiązujący od 5.10.2015 r.) Konkursy czytelnicze Warunki ubezpieczenia NNW ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW Godziny pracy pedagoga szkolnego

Warunki ubezpieczenia NNW

UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW

POLISA NR IKB 10881054

Okres ubezpieczenia: 01.09.2015 r. – 31.08.2016 r.

Zakres świadczeń podstawowych: WARIANT II

Suma ubezpieczenia:  8000 zł

Rodzaje świadczeń podstawowych w WARIANCIE II:

- z tytułu śmierci,

- z tytułu śmierci na terenie placówki szkolnej,

- jednorazowe świadczenie z tytułu rozstroju zdrowia spowodowanego sepsą,

- z tytułu uszkodzenia ciała,

- z tytułu trwałego uszczerbku spowodowanego wyłącznie zawałem serca, krwotokiem śródczaszkowym lub poważnym uszkodzeniem ciała,

- z tytułu złamań kości lub zwichnięć stawów,

- z tytułu innych następstw – określone w tabeli nr 5 OWU,

- z tytułu oparzeń lub odmrożeń,

- z tytułu wstrząśnienia lub podejrzenia wstrząśnienia,

- z tytułu pogryzień, pokąsań, ukąszeń,

- z tytułu zwrotu kosztów nabycia przedmiotów ortopedycznych iśrodków pomocniczych oraz kosztów odbudowy stomatologicznej zębów stałych,

- z tytułu zwrotu kosztów przeszkolenia zawodowego osób niepełnosprawnych,

- usługi powypadkowe typu assistance na terytorium RP.

Świadczenia dodatkowe:

• Koszty leczenia do limitu 30% sumy ubezpieczenia.
  •  Jednorazowe świadczenie w przypadku zgonu ubezpieczonego spowodowanego nowotworem złośliwym w wysokości  1000 zł.
  • Jednorazowe świadczenie w przypadku zgonu dziecka, ucznia lub studenta  z powodu wrodzonej wady serca w  wysokości 1000 zł.
  • Jednorazowe świadczenie w przypadku amputacji kończyny lub części kończyny spowodowanej nowotworem złośliwym u dziecka, ucznia.
  • Jednorazowe świadczenie w przypadku śmierci współubezpieczonego rodzica/prawnego opiekuna w wysokości 1000 zł.