DZIEŃ TYGODNIA
|
GODZINA OD - DO
|
RODZAJ ZAJĘĆ / KLASA
|
PROWADZĄCY
|
UWAGI
|
PONIEDZIAŁEK
|
13.40 – 14.25
|
zajęcia muzyczne
|
Góra Jacek
|
|
13.40 – 14.25
|
koło historyczne / zajęcia wyrównawcze z historii kl. I b
|
Grzesik – Bereszka Agnieszka
|
|
13.40 – 14.25
|
przygotowanie do egzaminu z matematyki kl. III a
|
Lipiec Sylwia
|
|
13.40 – 14.25
|
wyrównywanie szans edukacyjnych (zajęcia rozwijające/wyrównawcze) – matematyka kl. I a
|
Mądzik-Błosińska Ewa
|
|
14.25. - 15.25
|
zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla klas I a, I b
|
Pawlik Paulina
|
|
14.35 – 15.20
|
wyrównywanie szans edukacyjnych (zajęcia rozwijające/wyrównawcze) – matematyka kl. II a
|
Wieczorek Iwona
|
|
14.35 – 15.20
|
zajęcia SK PCK – kl. III a, III c
|
Grzesik – Bereszka Agnieszka
|
|
14.35 – 15.20
|
koło historyczno - regionalne
|
Gąsior Justyna
|
|
14.35 – 15.20
|
przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego gr. 3 kl. III a, III b, III c
|
Bartosz Zuba
|
|
WTOREK
|
9.45 – 10.45
|
zajęcia świetlicowe
|
Sieniek Marek
|
|
13.40 – 14.40
|
zajęcia świetlicowe
|
Gawlik Izabela
|
|
13.40 – 14.40
|
zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. I b / II b
|
Witkowska Renata
|
wymiennie
|
14.30 – 15.15
|
doradztwo zawodowe – kl. III b
|
Bereszka Piotr
|
zajęcia co 2 tygodnie
|
14.30 – 15.15
|
koło chemiczne dla klas trzecich
|
Witkowska Renata
|
|
ŚRODA
|
8.00 – 8.45
|
przygotowanie do egzaminu z języka polskiego kl. III a
|
Cieślik Justyna
|
|
12.30 – 13.30
|
zajęcia świetlicowe
|
Bereszka Piotr
|
|
14.25. - 15.25
|
zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla klas II a, II b
|
Pawlik Paulina
|
|
14.30 – 15.15
|
doradztwo zawodowe – kl. III a
|
Bereszka Piotr
|
zajęcia co 2 tygodnie
|
14.30 – 15.15
|
przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego kl. III a, b, c – grupa 2
|
Zyzman Ponikowska Olga
|
|
14.30 – 15.15
|
koło fizyczne
|
Mądzik-Błosińska Ewa
|
|
CZWARTEK
|
8.00 – 9.00
|
zajęcia świetlicowe
|
Brożyna Edyta
|
|
8.00 – 8.45
|
przygotowanie do egzaminu z matematyki kl. III c
|
Mądzik-Błosińska Ewa
|
|
8.00 – 8.45
|
przygotowanie do egzaminu z języka polskiego kl. III c
|
Edyta Dziedzic
|
|
12.30 – 13.30
|
zajęcia świetlicowe
|
Bereszka Piotr
|
|
13.40 – 14.25
|
zajęcia muzyczne
|
Góra Jacek
|
|
14.30 – 15.15
|
doradztwo zawodowe – kl. III c
|
Bereszka Piotr
|
zajęcia co 2 tygodnie
|
14.30 – 15.15
|
koło informatyczne
|
Karcz Rafał
|
|
14.30 – 15.15
|
SKS - piłka halowa
|
Dwojewski Adam
|
|
14.30 – 15.15
|
koło biologiczne
|
Prochenka – Cieśla Małgorzata
|
|
14.25. - 15.25
|
zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla klas III a, III b, III c
|
Pawlik Paulina
|
|
15.20 – 16.05
|
koło geograficzne
|
Dwojewski Adam
|
|
15.20 – 16.05
|
SKS - piłka halowa
|
Karcz Rafał
|
|
PIĄTEK
|
8.00 – 8.45
|
przygotowanie do egzaminu z matematyki kl. III b
|
Lipiec Sylwia
|
|
8.00 – 8.45
|
przygotowanie do egzaminu z języka polskiego kl. III b
|
Edyta Dziedzic
|
|
8.00 – 8.45
|
zajęcia profilaktyczne dla kl. I a
|
Bereszka Piotr
|
|
10.40 – 11.40
|
zajęcia świetlicowe
|
Gąsior Justyna
|
|
12.45 - 13.45
|
zajęcia świetlicowe
|
Brożyna Edyta
|
|
13.40 – 14.40
|
zajęcia świetlicowe
|
Gawlik Izabela
|
|
14.25 – 16.05
|
SKS
|
Jadwidzic Renata
|
|
14.25 – 15.15
|
przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego kl. III a, b, c – grupa 1
|
Zuba Bartosz
|
|
14.25 – 15.15
|
spotkania Samorządu Uczniowskiego/ przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego
|
Sieniek Marek
|
wymiennie
|
SOBOTA
|
10.00 – 12.00
|
koło biblijne
|
ks. Bożętka Stanisław
|
|
Schola
|
ks. Bożętka Stanisław
|
|